Hakkımızda |Furkan Google ADS SEO Sosyal Medya Reklam Ajansı
Hacı Fettah Mh. Furgan Dede Cd. No: 50/505 +90 332 351 01 57

Hakkımızda

BizKimiz

Hayal Ettiğinizden Daha Fazlası
Furkan Reklam Ajansı olarak 1991 yılında Konya’da faaliyetlerimize bilgisayar yazılım ve donanım olarak başladık. Yılların getirdiği tecrübe ile firmalarınız için gereken sıcak ve potansiyel müşterilerden yola çıktık. 2006 yılında firmamızı Reklam Ajansı olarak değerli Konya halkımıza ve tüm Türkiye’ye lanse ettik. Günümüzün en güncel teknolojilerini kullanarak siz değerli müşterilerimize dünya standartlarında çözümler sunarak sizlerin memnuniyetini esas aldık.

Konya’nın kurumsal sosyal medya kurulumu, sosyal medya reklamları, api kodlamalı sosyal medya kurulumları, web sitesi tasarımları ile önde gelen firmalarından olduk. Ayrıca seo tabanlı web sitesi kurulumları, marka patent danışmanlığı ve Google reklamları konusunda Konya’da ve Türkiye’de tanınan ve adından söz ettiren bir ajans olmayı başardık.


Sektörün En İyi Ajansı İle Çalışmak İster Misiniz?
Kurulduğumuz günden bu güne binlerce firmanın web site kurulumu, seo tabanlı web site kurulumu, kurumsal sosyal medya kurulumu, sosyal medya reklamları ve google reklamlarını oluşturduk. Tüm işlerimizde yüksek kalite, Google’da sosyal medyalarında bile sadece firma adları ile değil ürettikleri ürünler ve verdikleri hizmetlerle de ilk sıralarda çıkmalarını sağlayarak ulaşılabilirlikleri arttırarak “İşlerini İnternete Taşıdık.”

7/24 Ulaşılabilirlik ve kesintisiz hizmet sunmaktayız. İnternet reklamları ile ilgili hakkımızda tüm merak ettikleriniz için referanslarımızı ziyaret edebilirsiniz. Ya da  iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.