Furkan Ajans Meta Verified Business

E-Ticaret Web Siteleri

E Ticaret Sosyal Medya ve Web Site Ücretleri

E-Ticaret Web Site Yapımı

E-ticaret gibi yeni bir girişime başlayarak ya da var olan firmanızı teknoloji ortamına taşıyarak başlamanız mümkündür. Furkan Reklam Ajansı olarak bu yolda size destek oluyor yol haritanızı çizip, danışmanlığınızı yapıyoruz. Örneğin eskiden kurulu bir şirketiniz var ama günümüz şartlarını karşılamıyor bunun için lojistik, sosyal ve kurumsal anlamda değişikliğe gitmeniz gerekmektedir. 

Sadece bununla da kalmayıp en önemlisi teknik altyapı, güzel tasarım ve sanal pazarlama online ortamdaki görünürlüğünüz için temel dinamiklerdendir. Firmanız kurumsal da olsa kişisel de olsa bazı yollardan geçmeniz gerekiyor. E-ticaret siteleri kapsamlı sitelerdir. Site direk kurulursa bu  sizin için gerek maddi gerek manevi zarara uğratır. Siteyi kurdurtmadan önce detaylı bir ön hazırlık gerekir. Daha sonra hukuki olarak da yasal süreçler tamamlanmalıdır. Daha sonra sitenin yapım aşamasında sizlerin de fikirlerini alarak site tasarımına başlanır.

 Siz büyüdükçe yeni ürünler satışa çıkarmanız kaçınılmaz bir gerçektir. Ürün ve hizmet kalitenizin seviyesi ne kadar yüksek olursa müşteriler sizden ürün talep etmeye başlayacaktır. Bu da sizin gelişip büyümenize ve ürün yelpazenizin gelişmesine katkı sağlar. Daha fazla bilgi almak için e-ticaret danışmanımızla iletişime geçmeyi unutmayın.

Doğru kullanılan yaratıcılık, bir tek ilanla on ilanlık iş yapılmasını sağlayabilir.

Her reklam, markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır.

Furkan Reklam Ajansı olarak, her müşteriye benzersiz bir yaklaşım sunuyoruz. Siz de markanızı daha görünür ve etkili hale getirmek istiyorsanız, bize ulaşın. Markanızın başarı hikayesini birlikte yazalım.

Hizmetlerimiz

Copyrights © 2023 Furkan Ajans. Tüm hakları saklıdır.