Furkan Ajans Meta Verified Business

Hakkımızda

Furkan Reklam Ajansı olarak, 2006 yılında Konya’da bilgisayar donanımı ve yazılım teknolojileri alanında faaliyetlerimize başladık. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve bilgi birikimimiz sayesinde, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun çeşitli hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimize Google reklamları, web site tasarımı, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve patent tescili danışmanlığı gibi çeşitli alanlarda profesyonel destek sağlıyoruz. 

Günümüzün en güncel teknolojilerini kullanarak, siz değerli müşterilerimize dünya standartlarına uygun çözümler sunmayı prensip edindik. Sizlerin memnuniyeti, çalışmalarımızın odağında yer alırken, en son teknolojileri takip ederek işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Konya’da bulunan firmalar arasında, kurumsal sosyal medya kurulumu, sosyal medya reklamları ve API kodlamalı sosyal medya kurulumları konularında öne çıkan bir firma haline gelerek başta Konya olmak üzere tüm Türkiye’de tanınan ve adından söz ettiren bir ajans olmayı başardık. 

Ayrıca, tescil ve patent danışmanlığı hizmetlerimizle birçok ürüne tescil hizmeti sunarak müşterilerimize rekabet avantajı kazanmalarına ve ürünlerini yasal olarak koruma altına almalarına katkı sağlıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz bu hizmet sayesinde, geliştirdikleri ürünlerin tescil sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamalarına ve piyasadaki haksız rekabetin önüne geçmelerine destek oluyoruz. Haritalara kayıt hizmetlerimizle işletmenizi haritalara ekleyerek potansiyel müşterilerinizin sizi kolayca bulmasını sağlıyoruz. 

Bunların yanında çeşitli SEO işlemleriyle harita sonuçlarında en üst sıralarda görünmenize destek sağlıyoruz. Bu şekilde iş hacminizi artırmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz ve sizin için en iyi sonuçları elde etmeyi hedefliyoruz. Kurulduğumuz günden beri yurtiçi ve yurtdışındaki binlerce firmaya SEO tabanlı web site kurulumu, kurumsal sosyal medya kurulumu, sosyal medya reklamları ve Google reklamları gibi hizmetler sunduk. 

Tüm projelerimizde yüksek kaliteye odaklanarak, müşterilerimizin Google ve sosyal medya platformlarında sadece firma isimleri ile kalmayarak, aynı zamanda sundukları ürünler ve hizmetlerle de öne çıkmalarını sağladık. Bu sayede müşteri ulaşılabilirliklerini arttırdık ve binlerce firmanın “İşlerini İnternete Taşıdık”.  7/24 kesintisiz hizmette bulunarak sizler için her zaman ulaşılabiliriz. Daha fazla bilgi almak ve hakkımızda merak ettiğiniz konuları öğrenmek için referanslarımız kısmını ziyaret edebilir veya iletişim numaralarımız üzerinden bize kolayca ulaşabilirsiniz…

Verdiğimiz Hizmetler

Planlama Tasarlama Değerlendirme Sonuç

Referanslarımız

Doğru kullanılan yaratıcılık, bir tek ilanla on ilanlık iş yapılmasını sağlayabilir.

Her reklam, markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır.

Furkan Reklam Ajansı olarak, her müşteriye benzersiz bir yaklaşım sunuyoruz. Siz de markanızı daha görünür ve etkili hale getirmek istiyorsanız, bize ulaşın. Markanızın başarı hikayesini birlikte yazalım.

Hizmetlerimiz

Copyrights © 2023 Furkan Ajans. Tüm hakları saklıdır.