Furkan Ajans Meta Verified Business

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimizin dijital platformlardaki varlıklarını en yüksek seviyeye profesyonel bir şekilde çıkarmak ve hedef kitlelerle etkileşim kurmalarına yardımcı olmaktır. Alanında uzman olduğumuz arama motoru optimizasyonu (SEO) ile web sitelerinizi ve sosyal medya hesaplarınızı arama motorlarında en üst sıralara taşıyarak müşteri kitlenizi artırıyoruz. Aynı zamanda, sosyal medya yönetimi ve web tasarımı ile kurumsal kimliğinizi öne çıkararak sizi diğer firmalardan bir adım öne taşımayı hedefliyoruz.

Patent tescil işlemleri danışmanlığı hizmetimizle icat sahiplerinin haklarını koruma altına almalarını ve ticari haklarını kullanmalarını sağlamak için uzman ekibimizle birlikte çalışmaktadır. Uzun yıllar edindiğimiz tecrübe sayesinde tescil işlemlerinde olası sorunları önceden tespit eder ve bu süreci daha etkili bir şekilde yönetiriz. Patent belgenizi sorunsuz bir şekilde almanız için elimizden gelen her şeyi yapmak, bizim temel misyonumuzdur.

Misyonumuz, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin en üstün kalitede olmasını sağlayarak müşteri sorunlarına etkili ve hızlı çözümler sunmaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin önünde tutarak, onların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek için çaba gösteriyoruz. Bu motivasyonla sektörde bir numara olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz. İşletmeleri, Google Haritalara ekleyerek yerel aramalarda kolayca bulunabilir kılmak için çalışıyoruz. Böylece potansiyel müşterilerinizin sizi daha rahat bir şekilde bulmalarını sağlıyoruz.

 İşletmenizin adını, adresini, çalışma saatlerini, telefon numarasını ve hatta fotoğraflarını ekleyerek müşterilerinizin sizin hakkınızda önemli bilgilere ulaşmalarını sağlıyoruz. Bu, işletmelerin rekabet avantajını artırarak başarısını artırmak için çaba gösterdiğimiz misyonumuzun bir parçasıdır. Misyonumuz, müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetleri sadece tek bir iş olarak değil, çözümleri sürekli olarak geliştirerek ve müşterilere çözüme ulaşana kadar çalışarak sunmaktır. Bu yaklaşımımız, müşterilerimizle sürekli bilgi alışverişi yaparak sunmuş olduğumuz hizmeti en etkili ve verimli hale getirmeyi amaçlar.

Verdiğimiz Hizmetler

Planlama Tasarlama Değerlendirme Sonuç

Referanslarımız

Doğru kullanılan yaratıcılık, bir tek ilanla on ilanlık iş yapılmasını sağlayabilir.

Her reklam, markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır.

Furkan Reklam Ajansı olarak, her müşteriye benzersiz bir yaklaşım sunuyoruz. Siz de markanızı daha görünür ve etkili hale getirmek istiyorsanız, bize ulaşın. Markanızın başarı hikayesini birlikte yazalım.

Hizmetlerimiz

Copyrights © 2023 Furkan Ajans. Tüm hakları saklıdır.