Furkan Ajans Meta Verified Business

Vizyonumuz

Sürekli güncellenen reklam hizmetleri, reklam yönetimleri ve SEO uyumlulukları konularındaki gelişmeleri yakından takip ederek, nerede olursanız olun işletmenizi Google’da en üst sıralara taşımayı hedefliyoruz. Mevcut müşteri potansiyelinizi artırmanıza yardımcı olmak için buradayız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ilk akla gelen firma olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 İçinde bulunduğumuz dijital çağda, sosyal medya yönetimi, Google reklamları, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve kurumsal web sitesi gibi konular, işletmeler için olmazsa olmaz unsurlardır. Bu nedenle işletmenizin hem yurt içinde hem de yurt dışındaki etkileşimlerini artırmak, vizyonumuzun temelini oluşturuyor. Müşterilerimize dijital platformlarda faaliyet göstermelerini sağlamaları adına en iyi çözümleri sunmak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Müşterilerimizin iş dünyasında büyümelerine katkıda bulunmak, bizim için en önemli hedeflerden birisidir.

Değerlerimiz

Kurumsal web siteleri, sosyal medya yönetimi ve internet reklamlarının kurulumu gibi konularda, sürekli olarak güncel gelişmeleri takip ederek bu teknolojileri kullanmak.

Dinamik ve alanında uzman ekibimizle sunduğumuz hizmetleri zamanında ve en yüksek kalite standartlarına uygun biçimde sunmak.

Sosyal medya kurulumu ve API kodlu sosyal medya kurulumu konularında profesyonel yaklaşımla işletmelerin kurumsal kimliğini öne çıkarma.

Google reklamları ve sosyal medya reklamlarını, müşteri aramalarına uygun olarak hedeflenen müşterilere ulaşmak.

SEO tabanlı web sitelerinde, kalite ve hızı bir araya getirerek web sitelerini arama motorlarında en üst sıralarda göstererek etkileşimi artırmak.

Fiyatlandırmalarımıza her şeyi dahil ederek müşterilerimizi sürpriz ücretlerle karşılaştırmamak.

Reklam sektörünün mesleki etik kurallarına uygun bir şekilde hizmet sunmak.

Müşterilerimize her zaman ulaşılabilir ve kesintisiz hizmet sunmak.

Verdiğimiz Hizmetler

Planlama Tasarlama Değerlendirme Sonuç

Referanslarımız

Doğru kullanılan yaratıcılık, bir tek ilanla on ilanlık iş yapılmasını sağlayabilir.

Her reklam, markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır.

Furkan Reklam Ajansı olarak, her müşteriye benzersiz bir yaklaşım sunuyoruz. Siz de markanızı daha görünür ve etkili hale getirmek istiyorsanız, bize ulaşın. Markanızın başarı hikayesini birlikte yazalım.

Hizmetlerimiz

Copyrights © 2023 Furkan Ajans. Tüm hakları saklıdır.